Жодної земельної ділянки не дали учасникам АТО міста Трускавець, Моршин та Новий Розділ

29 вересня 2015р, Координаційний медіа-центр. Департамент архітектури та розвитку містобудування, Прес-служба ОДА

У Львівській області такі міста як Новий Розділ, Трускавець, Моршин не виділили жодної земельної ділянки для учасників антитерористичний операції, а у Яворівському та Кам'янка-Бузькому районах не надали землі для військовослужбовців-мешканців Львова.

Про це повідомив начальник управління архітектури, містобудування та інфраструктурних  проектів Львівської облдержадміністрації Володимир Лаврін.

"Загалом на Львівщині більше 70% учасників АТО отримали земельні ділянки для індивідуального будівництва, садівництва та інших потреб, - розповів Володимир Лаврін. - Однак є проблема із забезпеченням землею учасників АТО, які проживають у місті Львові. Їх тут налічується понад 2 000 осіб. Оскільки в межах міста знайти таку велику кількість ділянок складно, тому було прийнято рішення звернутися до найближче розташованих до Львова міст та районів щодо виділення земельних наділів. Уже цього року 130 львів’ян-учасників АТО отримали землю під індивідуальне будівництво, зокрема, у Пустомитівському районі виділено 65 ділянок, Жовківському – 50 та Городоцькому – 15".

Однак, за словами Володимира Лавріна, є випадки, коли місцеві ради не завжди йдуть назустріч у питанні забезпечення земельними ділянками військовослужбовців, які проживають у Львові. Зокрема, він навів приклад Скнилівської сільської ради, яка виділила цього року 400 земельних ділянок, і лише 10 з них віддали учасникам АТО-львів'янам.

Ключові слова:

АТОземельні ділянки

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ