Учасникам АТО надали понад 1 700 земельних ділянок

25 вересня 2015р, Координаційний медіа-центр. Прес-служба ОДА

На Львівщині з початку запровадження ініціативи про забезпечення учасників АТО земельними ділянками військовослужбовці отримали у власність 1 747 земельних наділів, загальною площею у 250 гектарів. Ділянки розташовані як в межах, так і поза межами населених пунктів.

Землевпорядна служба регіону ухвалила 1 414 рішень про надання військовослужбовцям у власність земельних ділянок, загальною площею 169 гектарів. Землі розташовані поза межами населених пунктів. Учасники АТО планують використати наділи переважно для ведення садівництва (1 377 земельних ділянок), а також для особистого селянського господарства (33 земельні ділянки) та індивідуального дачного будівництва (4 земельні ділянки).

Ще 333 земельні ділянки в межах населених пунктів військовим надали за рішенням місцевих рад Львівщини. Ці землі військові використають переважно для будівництва житлових будинків та господарських споруд.

Загалом землевпорядна служба Львівщини надала учасникам АТО 2 973 дозволів на розробку документації із землеустрою на землі загальною площею 560 гектарів. Зараз триває процес оформлення ділянок у власність.

Ознайомитись з переліком пропонованих земельних масивів для надання у власність учасникам АТО можна на сайті Держгеокадастру Львівщини.

Ключові слова:

АТОземельні ділянки

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ