У Буському районі після капітального ремонту відкрили школу

25 вересня 2015р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

У четвер, 24 вересня, у селі Андріївка Буського району, що на Львівщині, відбулося урочисте відкриття школи, яку відремонтовано завдяки україно-німецькому проекту "Сприяння розвитку соціальної інфраструктури". Захід відбувся за участі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки.

У навчальному закладі повністю замінено покриття шиферного даху на металочерепицю, встановлено нове сучасне енергозберігаюче опалення, замінено котли і насосне обладнання в котельні. Окрім цього, за фінансової підтримки колишнього випускника школи, а нині успішного бізнесмена, утеплили фасад на 440 тис грн. Усі роботи мешканці села виконали самостійно, без залучення будівельних організацій.

Олег Синютка високо оцінив результати співпраці громади села з закордонними партнерами щодо реалізації мікропроекту. "Це дало можливість залучити при співфінансуванні півтора мільйона гривень та провести значний комплекс робіт для відновлення школи", - зазначив керівник області.

Довідка:

У 2014-2015 навчальному році школа у селі Андріївка стала учасником проекту "Сприяння розвитку соціальної інфраструктури" за підтримки Українського фонду соціальних інвестицій. Даний проект на 80% фінансується урядом Німеччини через німецький банк розвитку КFW, впроваджує мікропроекти на рівні сіл та маленьких міст і передбачає проведення ремонтно-будівельних робіт, придбання обладнання, проведення навчання та консультаційних послуг для громад. Реалізовуються вони на базі об'єктів соціальної сфери – шкіл, дитячих садочків, амбулаторій, ФАПів, народних домів, бібліотек і водоводів.

Роботи в школі с. Андріївка профінансовані на 80% (1 млн 200 тис грн) за рахунок проекту. Ще 300 тис грн додали органи місцевого самоврядування та громада села.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ