Фермери Львівщини збільшили виробництво сільськогосподарської продукції на 13%

24 вересня 2015р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Львівська область стане рушійною силою для розвитку фермерства в Україні. Про це зазначив під час огляду експозиції сільськогосподарської продукції Львівщини на ХVIII сільськогосподарській виставці "Фермер України-2015" заступник міністра аграрної політики та продовольства України Володимир Лапа. Виставка відкрилася у середу, 23 вересня, у Національному комплексі "Експоцентр України" у Києві.

Львівська область представила експозицією сільськогосподарської продукції від провідних фермерських господарств, яка продемонструвала пріоритетні напрямки розвитку підприємств агропромислового розвитку Львівщини.

У своєму привітальному слові директор департаменту агропромислового розвитку ЛОДА Наталія Хмиз наголосила на важливості підтримки фермерських господарств та велику їхню роль у продовольчій безпеці області.

Окрім того, під час зустрічі президент асоціації фермерів та приватних землевласників України Іван Томич та очільник профільного департаменту ЛОДА домовилися про проведення всеукраїнського засідання асоціації фермерів та приватних землевласників у Львівській області для розгляду і вирішення проблемних питання, які стоять перед фермерами. Зокрема, це стосується земельних питань, фінансової підтримки фермерства та питання кооперації.

Довідка:

Порівняно з 2010 роком обсяг виробництва валової сільськогосподарської продукції фермерськими господарствами збільшився на 13% і становить 568 млн.грн. У структурі валової продукції 42% створюється за рахунок рослинництва, 58% - тваринництва. В загальному обсязі сільськогосподарського виробництва частка фермерських господарств у загальному виробництві зерна 7%, цукрових буряків 4,3%, картоплі 0,6%, овочів 2,6 %, м'яса 19,2 %, молока 0,8 %, яєць 3,7%.

Фермерськими господарствами утримується 3,8 % від загальної кількості ВРХ, 5,5 % свиней, 10,9 % овець і кіз, 20,1 % птиці.

Ключові слова:

виставкафермери

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ