Львів приймає українсько-польський "Фестиваль партнерства"

4 вересня 2015р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

У п'ятницю, 4 вересня, у Львові урочисто відкрився IV українсько-польський "Фестиваль партнерства". Цьогорічний фестиваль відбувається з 3 до 6 вересня разом з Конгресом культури Східного Партнерства.

Виступаючи на відкритті фестивалю, перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський зазначив, що цей захід сприяє розвитку українсько-польської культурної співпраці.

"Співпраця Львівщини з польською стороною є динамічною та різносторонньою. Сподіваємося, що вона і надалі буде поглиблюватися, а такі заходи як "Фестиваль Партнерства" залучатимуть щоразу більше учасників з обох сторін, - сказав Ростислав Замлинський. - Бажаю нашим польським колегам приємного перебування у Львові та великого задоволення від перегляду виступів українських і польських колективів".

Спільна сцена "Фестивалю партнерства" та Конгресу Культури Східного Партнерства цього року стоятиме в дворику львівської ратуші, де виступатимуть гурти з Польщі, України, Німеччини, Грузії та Білорусі.

Крім гурту T-LOVE, який представлятиме польську столицю, на сцені побачимо відомі й популярні гурти з інших польських міст та регіонів, зокрема: ZYGI JAZZ BAND” (Підкарпатське воєводство), „Dominka Rusinowska Quartet” (Перемишль), „KROKE” (Краків), „Kapela Hanki Wójciak” i „Kolačkovci” (Малопольське воєводство), „PAWKIN” (Люблінське воєводство ) oaz Lubelska Federacja Bardów (Люблін). На сцені виступлять також артисти Мазовецького музичного театру ім. Я. Кепури Аліція Венґожевська та Богдан Керейша з гарним концертом «Кольори любові». Вхід на концерти безоплатний.

Поза сценою відбудеться відкриття цікавої виставки живопису, яка презентується у Львові Вармінсько-Мазурським воєводством, а місто Люблін покаже театральну виставу.

Традиційно на пл. Ринок у Львові будуть встановлені промоційні стенди польських міст та воєводств партнерів Львова та Львівщини, де мешканці міста а також туристи зможуть ближче познайомитися з Польщею.

З програмою фестивалю можна ознайомитися тут.

Окрім того, 5 вересня о 10.00 в малій сесійній залі Львівської обласної ради (вул. В. Винниченка, 16) в рамках IV Українсько-Польського «Фестивалю Партнерства - 2015» відбудеться круглий стіл, учасники якого обговорять питання стосовно налагодження співпраці між Львівською області та воєводствами Республіки Польща.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ