У Львові запалили 70 свічок пам'яті за загиблими у Другій світовій війні

2 вересня 2015р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

У середу, 2 вересня, з нагоди 70-ї річниці завершення Другої світової війни громадськість, молодіжні організації та представники влади вшанували пам’ять загиблих у воєнні роки військових і мирних громадян.

Заходи розпочались біля Меморіального хреста на території колишнього концтабору для військовополонених "Шталаг-328" (Цитадель, що по вул. Грабовського). Учасники акції, серед яких ветерани, громадські діячі, представники духовенства, запалили "70 свічок пам’яті" в пам'ять про полеглих. Опісля відбулась панахида за усіма Героями, котрі 70 років тому захищали свою землю, а також сьогодні стоять на сторожі українських кордонів.

"У такі дні кожен з нас повинен згадати Героїв, котрі віддали своє життя за наше майбутнє. Адже той, хто не знає свого минулого, не шанує тих, хто з честю та гідністю обороняв рідну землю – не має майбутнього", - зазначив під час заходу заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Підлісний.

Варто також наголосити, що пам’ятні заходи також відбудуться у загальноосвітніх закладах області. Зокрема, екскурси в історію Другої світової для учнів, тематичні бесіди та лекції, а також хвилини мовчання за усіма загиблими.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ