Львівський Музей історії релігії представить виставку присвячену Митрополиту Андрею Шептицькому

24 липня 2015р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

У вівторок, 28 липня,  у виставковій залі Львівського музею історії релігії розпочне роботу виставка "На скелі віри".   Усі охочі відвідати виставку зможуть побачити експонати та справжні реліквії, які найповніше і найглибше розкривають постать Митрополита Андрея Шептицького.

Зокрема Музей історії релігії представить кілька десятків речей із фондових груп "Живопис" (полотна митрополитів Атанасія і Лева Шептицьких), "Скульптура" (мармурова різьблена скульптура Андрея Шептицького), "Метал" (срібний свічник із гербом Андрея Шептицького), "Тканина" (антимінси Андрея, Атанасія і Лева Шептицьких), "Графіка" (ліногравюра "Монастир оо. василіан у Добромилі"), "Рідкісна книга" (збірник отця Адольфа Петіта, єзуїта для місячних реколекцій, де є екслібрис Митрополита Андрея Шептицького). Уперше будуть виставлені  понад 40 відреставрованих і досліджених документів із колекції "Архів". Численні фотографії із повсякденного життя доповнять експозицію.

Привертають увагу матеріали, надані Центральним державним історичним архівом України у м. Львові. Це оригінал метрики хрещення Романа Марії Александра Шептицького, автограф документа  про складення  перших монаших обітів і монашої професії братом Андреєм, герби Києво-Галицьких митрополитів Атаназія і Лева Шептицьких, чимало інших документів.

Також можна буде побачити надзвичайно цінні та цікаві речі з родинного дому Шептицьких у селі Прилбичах, інші експонати. Своє місце в експозиції знайдуть і матеріали Данила Мовчана і Руслани Бубряк,  родини Тимкових.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ