У Славському славно відзначили День селища

20 липня 2015р, Новини. Прес-служба ОДА

Упродовж вихідних, 18-19 липня, на Дні Славського Сколівського району Львівської області побувало приблизно 20 тисяч гостей.

Уп'яте в День селища у Славському відбувся фестиваль за участі відомих українських виконавців. Усі співаки, а це гурти Pianо й "АнтитілА", фіналіст "Голосу країни-5" Андрій Лучанко, Наталка Карпа, DZIDZIO, веселили гостей безкоштовно. Місцеві мешканці – населення Славського становить неповних 4 тисячі, гостинно прийняли на відпочинок таку кількість відвідувачів фестивалю. Окрім музики, для гостей Славського організували розмаїті майстер-класи та конкурси.

Усі заходи провели без залучення бюджетних коштів – сцену, музику, світло та атракції організували підприємці та небайдужі спонсори.

Нагадаємо, що минулого тижня розпочали ремонт автомобільної дороги "Львів-Славське". Ділянку протяжністю майже 10 кілометрів – від урочища Святослав до села Тухля, відремонтують за провідною світовою технологією "холодного ресайклінгу". Дорожники розпочали фрезерування асфальтного покриття.

Ключові слова:

Славськефестиваль

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ