На Львівщині відбулась проща за учасників АТО та їхні родини й волонтерів

9 липня 2015р, Координаційний медіа-центр. Прес-служба ОДА

Унікальна подія відбулася на Старосамбірщині. За воїнів АТО та їхні родини у благодатному духовному місці – Биличах – молилися на прощі.

Організували прощу Самбірсько-Дрогобицька єпархія УГКЦ, громадські організації "Майдан" Старосамбірщини, Турківщини, "Самооборона" Самбірщини, "Автомайдан" Самбора.

Біля хреста, встановленого в пам'ять Небесної Сотні та Героїв, які віддали своє життя за незалежність України, відслужили панахиду.

Після освячення води усі присутні мали нагоду послухати патріотичну концертну програму, номери якої у єдину композицію поєднала ведуча, депутат районної ради Тетяна Деркач.

Впадало у вічі й те, з якою щирістю та трепетом працювали організатори, аби все було, як годиться. Зокрема, духовну частину дійства курував опікун чудотворного місця в Биличах о. Володимир Нестер, а світську частину пильнував голова районної ради Орест Бонк. До проведення духовного заходу долучилося багато небайдужих.

Після обіду сім'ї загиблих зустрілися зі священиками.

На прощі було багато військових. Вони сповідалися, причащалися, молилися до Бога за себе і бойових побратимів. В кожного з військових за плечима своя історія, своя думка і своя правда про війну, свій біль і переживання. Але прагнення в усіх єдині - мир в Україні. І за це до Билич приїхали всі молитися. Організатори назвали цю прощу першою єпархіальною за учасників АТО, а родини військових висловили побажання, аби така молитовна зустріч стала щорічною традицією у свято Співстраждання Пресвятої Богородиці.

"Віримо, що наступного року ми прибудемо на цю прощу до Билицької Богоматері з молитовною подякою Господу за мир, і молитимемось за здоров'я тих земляків, які цей мир для нас здобули", - зазначили учасники прощі.

За інформацією Львівського обласного військового комісаріату

Ключові слова:

АТОмолитва
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ