На Львівщині виділили більше 8 млн гривень для будівництва фортифікаційних споруд у зоні АТО

8 липня 2015р, Координаційний медіа-центр. Прес-служба ОДА

Львівська обласна рада виділила з бюджету розвитку області 8 мільйонів 410 тисяч 600 гривень на будівництво фортифікаційних споруд вздовж лінії зіткнення в зоні проведення антитерористичної операції. Таке рішення депутати ухвалили під час пленарного засідання сесії обласної ради.

Обласні депутати затвердили Програму забезпечення будівництва Львівською областю у 2015 році інженерних споруд для зміцнення обороноздатності держави.

Програма передбачає проведення будівельних робіт на 11 опорних пунктах у Слов’яносербському та Попаснянському районах Луганської області, а також – на опорному пункті на військовому полігоні у районі смт. Старичі Яворівського району Львівської області.

Джерелом фінансування заходів програми є кошти резервного фонду Державного бюджету України на суму 39 172 404 тис. грн. Однак в результаті здорожчання вартості перевезення, матеріалів тощо, збільшилась кошторисна вартість будівництва фортифікаційних споруд, що вимагає виділення з резервного фонду обласного бюджету додаткових коштів в обсязі 8 млн 410 тис. 600 грн.

Рішення про затвердження програми підтримало 75 депутатів обласної ради.

За матеріалами прес-служби Львівської обласної ради.

Ключові слова:

АТОкошти
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ