Потрібно налагодити діалог між фінансовою академією та ЛНУ, – Юрій Підлісний

15 Червня 2015р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

У понеділок, 15 червня, заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Підлісний зустрівся з представниками Львівської державної фінансової академії та Львівського національного університету імені Івана Франка. На зустрічі сторони обговорили питання реорганізації фінансової академії і умови приєднання їхнього навчального закладу до ЛНУ.

Юрій Підлісний розповів, що зараз очікується відповідь від Міністерства освіти і науки на лист голови профільного комітету Верховної Ради України, народного депутата Лілії Гриневич щодо мотивації рішення про реорганізацію.

"Ми повинні розглядати два варіанти розвитку подій: або скасування рішення Кабінету міністрів України, або реорганізацію навчального закладу, - зазначив Юрій Підлісний. - У випадку приєднання фінансової академії до ЛНУ потрібно зробити так, щоб цей процес був  максимально зрозумілим для професорсько-викладацького складу і студентів. Також потрібно налагодити нормальний діалог і співпрацю між навчальними закладами та розвіяти усі страхи чи побоювання".

Нагадаємо, що 25 березня 2015 року Кабінет Міністрів України видав розпорядження № 412-р "Про реорганізацію Львівської державної фінансової академії", відповідно до якого, за пропозицією Міністерства освіти і науки, передбачено приєднання ЛДФА до Львівського національного університету імені Івана Франка з утворенням на її базі структурного підрозділу університету.

Ключові слова:

реорганізаціяакадемія
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ