Прокуратура домоглась скасування незаконного вироку особам, які реалізовували підроблені бронежилети

28 травня 2015р, Координаційний медіа-центр. Прес-служба ОДА

У середу, 27 травня, апеляційний суд Львівської області скасував незаконний вирок Сихівського районного суду Львова стосовно двох громадян, які продавали підроблені засоби захисту, призначені для учасників Антитерористичної операції на Сході України. При цьому, останні достовірно знали, що ці бронежилети не відповідають державним стандартам і не захищають від куль. У такий незаконний спосіб дует збагатився майже на 250 тисяч гривень.

Нагадаємо, що суд першої інстанції цих осіб визнав винуватими у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 190, ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 190 Кримінального кодексу України, та призначив покарання у вигляді 2 років 6 місяців позбавлення волі з одночасним їх звільненням на підставі ст. 75 КК України від реального його відбування з іспитовим строком 1 рік.

Прокуратура Львівської області не погодилась із таким вироком та оскаржила його в апеляційному суді Львівської області. Суд апеляційної інстанції незаконний вирок скасував, а кримінальне провадження щодо зловмисників скерував на новий судовий розгляд.

За інформацією прес-служби прокуратури Львівської області

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ