Музей "Тюрма на Лонцького" пропонує відвідати авторську фотовиставку подій Революції Гідності

27 травня 2015р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

У Львівському національному музеї-меморіалі "Тюрма на Лонцького" триває виставка фотохудожника Олександра Тимошенка "Знайди себе, знайди своїх" у рамках авторського проекту Валерія Амеліна (Всесвітня організація "Зірки всесвіту", Японія). ЇЇ основу становлять сто кольорових світлин, які у хронологічному порядку висвітлюють події Революції Гідності, а решта матеріалів проекту демонструється у слайд-шоу та відеопроекції.

Зазначимо, що виставка вже з успіхом відбулась у Києві, зокрема галереї "Печерська" (Культурологічному центрі Українського товариства охорони пам’яток історії та культури), Національному історико-архітектурному музеї "Київська фортеця", Українському домі, приміщені Верховної Ради, а також Музеї фотомистецтва у м. Хмельницький.

Започаткований авторський проект передбачає демонстрацію відеокліпів та перегляд біля 2-ох тисяч оригінальних цифрових знімків подій згаданого періоду, які відбувалися в центрі Києва. Таким чином багато відвідувачів мають змогу знайти на знімках себе, своїх близьких та революційних побратимів, отримати файли цих знімків. В той же час, можна побачити обличчя та дії тих, хто неправомірно перешкоджав мирним протестам громадян. Найближчим часом заплановані масштабні виставки в містах України та за кордоном.

Експозицію "Знайди себе, знайди своїх» можна відвідати упродовж місяця щодня від 10:00 до 19:00 год. у Національному музеї-меморіалі "Тюрма на Лонцького", за адресою: вул. С. Бандери, 1.

Вхід вільний!

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ