На кредитування фермерських господарств області виділили 900 тисяч гривень

14 травня 2015р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Для кредитування фермерських господарств у Львівській області Міністерство аграрної політики та продовольства України виділило 900 тисяч гривень.

Львівське відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств оголосило конкурс із визначення фермерських господарств, що претендуватимуть на одержання фінансової підтримки на поворотній основі.

На підтримку претендують:

- новостворені фермерські господарства та фермерські господарства із відокремленими фермерськими садибами; фермерські господарства, які провадять господарську діяльність і розташовані у гірських населених пунктах, на поліських територіях (строком від трьох до п'яти років для виробництва, переробки і збуту виробленої продукції, провадження виробничої діяльності;

- іншим фермерським господарствам – строком до п'яти років для придбання техніки, обладнання, поновлення обігових коштів, виробництва та переробки сільськогосподарської продукції, будівництва та реконструкції виробничих і невиробничих приміщень, у тому числі житлових (загальною площею не більш як 125 кв. метрів), для закладання багаторічних насаджень, розвитку кредитної та обслуговуючої кооперації, у тому числі для сплати пайових внесків до пайових фондів сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, утворених фермерськими господарствами самостійно або разом із членами особистих селянських господарств, зрошення та меліорації земель.

Довідка

На території Львівської області зареєстровано 1 028 фермерських господарств, які охоплюють 51 тисячу гектарів сільськогосподарських угідь (20% угідь сільськогосподарських підприємств). У загальному обсязі виробництва сільськогосподарськими підприємствами зерна частка фермерських господарств у 2014 році становила 10%, цукрових буряків – 4%, картоплі – 19%, овочів – 44%, молока – 20% і м’яса – 40%.

Загалом у Державному бюджеті України на 2015 рік передбачено надати кредити фермерським господарствам за рахунок коштів спеціального фонду в обсязі 25,6 мільйона гривень.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ