Тисячі вірян стали учасниками хресної ходи у Львові

16 березня 2015р, Новини. Прес-служба ОДА

15 березня вулицями міста Львова пройшла молитовна хресна хода. Від храму Архистратига Михаїла до собору св. Юра віряни пронесли березовий хрест, який залишився неушкодженим, коли російські окупанти вщент знищили військовий табір українців на Луганщині.

На спільну молитву зібралися тисячі львів'ян, представники чернецтва, духовенство Львівської архиєпархії УГКЦ, студенти Львівської духовної семінарії святого Духа, Українського католицького університету, ректори та студенти львівських вищих навчальних закладів. До ходи також долучився й голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Під час ходи проректори УКУ разом зі студентами зачитували цитати митрополита Андрея Шептицького, які, на думку молоді, є чудовим прикладом того, як люди у часи лихоліття мають переносити страждання і зберігати вірність Богові та Батьківщині.

«Ми, християни, покликані йти тими дорогами, якими йшов Господь. В цей час ми бачимо, що цілий наш нарід іде цією Хресною дорогою. Наша Україна терпить, страждає, як написали єпископи в посланні, «спливає кров’ю». Тому найперше цією Хресною дорогою молімося, щоби мир запанував на нашій землі. Для Бога нічого немає неможливого. Господь каже, що «по вірі нашій дасться нам», - сказав Преосвященний Єпископ Венедикт (Алексійчук).

Нагадуємо, що масова весняна молитовна хресна хода проводиться у Львові щороку. Вона відбувається у Хрестопоклінну неділю - третю неділю Великого посту. Зазвичай у ній беруть участь кілька десятків тисяч людей.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ