Маріуполь і Львів об'єднає дитячий патріотичний проект «Коли ти бачиш об'єднану Україну»

3 березня 2015р, Координаційний медіа-центр. Прес-служба ОДА

Львівські правоохоронці, котрі у складі зведеного загону працівників ОВС Львівщини забезпечують охорону громадського порядку у зоні проведення АТО у місті Маріуполь, ініціювали патріотичний проект «…коли ти бачиш об’єднану Україну» для дітей зі Львова та Маріуполя.

Проект має  на меті налагодити діалог між учнями львівських та маріупольських шкіл. Дати можливість поділитись своїми думками про майбутнє України, познайомитись, поспілкуватись та знайшти нових друзів.

За словами організаторів, участь у проекті може взяти кожен – для цього потрібно написати лист, намалювати малюнок, або зробити щось своїми руками - це може бути вишивка, оберіг, патріотична символіка, та надіслати зі Львова у Маріуполь і з Маріуполя у Львів.

До проекту також можуть долучитись усі небайдужі – організувати у школі, де вчиться ваша дитина, у дитячому садочку чи просто серед друзів конкурс на найкращу патріотичну ідею та втілити її у життя. Наразі зі Львова до Маріуполя вже надійшло більше 20 дитячих листів та посилок.

Ініціатори проекту планують невдовзі організувати приїзд учнів маріупольських шкіл до Львова, щоб діти – учасники акції мали можливість познайомитись та разом цікаво й весело провести час.

За матеріалами ВЗГ ГУМВС України у Львівській області

Ключові слова:

АТОдітиконкурс

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ