Близько 70 тисяч українських сімей із дітьми до трьох років отримають щомісячну доплату

28 лютого 2015р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Уряд України встановив щомісячну доплату розміром 250 гривень для малозабезпечених сімей із дітьми до трьох років. Про це в суботу, 28 лютого, на засіданні Уряду України повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

Загальна кількість таких родин, за словами Глави Уряду – близько 70 тисяч.

Арсеній Яценюк підкреслив, що соціальний захист громадян є ключовим пріоритетом «через економічну ситуацію, яка безпосередньо прив’язана до війни і до військових дій»: «Дуже хотілося б, щоб ми вже в цих змінах до бюджету провели підвищення заробітних плат і пенсій. Але на даному етапі в країні немає цього ресурсу, оскільки весь ресурс відправляється на оборону, безпеку, армію, танки, зброю, на укріплення лінії безпеки, будівництво державного кордону», - підкреслив він, наголосивши, що 90 мільярдів гривень, передбачені Урядом в Державному бюджеті на оборону - 5,2% від валового внутрішнього продукту – «це взагалі безпрецедентна сума за історію країни».

«Далі все залежатиме від того, як буде розвиватися економічна ситуація, яка безпосередньо залежить від війни. Зупинка війни і зупинка російської військової агресії і далі поступові зміни, поступові реформи й фінансова підтримка будуть нам давати додаткове повітря, щоби почати дихати країні і щоби економіка давала додаткові доходи, які будемо також розподіляти на соціальні потреби», - підкреслив він.

«Коли ми побачимо, що наші оптимістичні прогнози будуть справджуватися, Уряд буде додатково розглядати питання щодо фінансового і соціального забезпечення малозахищених верств населення», - додав Арсеній Яценюк.

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ