Оголошено конкурс на розробку логотипу заповідника «Розточчя»

27 лютого 2015р, Новини. Департамент екології та природних ресурсів, Прес-служба ОДА

Про це повідомив директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Олексій Балицький на координаційній раді біосферного заповідника «Розточчя».

Він додав, що Програмою соціально-економічного розвитку Львівської області на 2015 рік також передбачено фінансування видання науково-популярного довідника про біосферний заповідника, до якого увійдуть природоохоронна, рекреаційна тематики, питання землекористування, ведення сільського та лісового господарства.

За підсумками засідання, члени координаційної ради вирішили внести пропозиції щодо менеджмент-плану та угоди про співпрацю української та польської сторін щодо продовження роботи по створенню міжнародного біосферного резервату «Розточчя», які має розглянути департамент.

Довідка:

Основна функція біосферного резервату «Розточчя» полягатиме у збереженні генетичних ресурсів, видів, екосистем та ландшафтів. Сприянні відродження традиційних ремесел, народних промислів, а також пропаганду невиснажливого природокористування. Підтримку вирощування екологічно чистої сільськогосподарської продукції та збереження історико-культурної спадщини, проведення еколого-освітньої діяльності й  розвиток «зеленого» туризму.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ