Події Майдану і АТО через об’єктиви кадрового офіцера та добровольця

27 лютого 2015р, Координаційний медіа-центр. Прес-служба ОДА

У Музеї визвольної боротьби України у Львові відкрилась фотовиставка. На виставці представлені світлини, зроблені під час Майдану та бойових дій на Донбасі. Автори світлин – начальник групи зв’язків з громадськістю та ЗМІ Західного територіального управління Нацгвардії України підполковник Вадим Голуб та львівський фотокореспондент, який загинув у зоні АТО, Віктор Гурняк.

Вадим Голуб – людина, яка є підполковником Національної гвардії, кадровим військовим. Він знімав події Майдану з боку внутрішніх військ. З того боку з якого маємо дуже мало світлин, тому вони особливі. Далі поїхав на війну де йому довелось працювати у непростих умовах, коли треба бути не лише фотографом, але й учасником подій.

Один з авторів виставки Віктор Гурняк до виставки не дожив. Доброволець батальйону Айдар пішов із життя восени в зоні АТО.

«На його світлинах яскраві спалахи, він яскраво фотографував, так само, як і жив, так само і загинув», – розповів куратор виставки Орест Круковський.

Віктор залишив по собі величезний фотоархів. Нині родина та друзі загиблого героя активно влаштовують виставки його світлин у країнах Європи й Америки.

За матеріалами Прес-служби НГУ

Ключові слова:

АТОМайданфотовиставка

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ