В УКУ відкрилась виставка-рефлексія на події в Україні

24 грудня 2014р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

У галереї сучасного мистецтва Українського католицького університету відкрилась виставка «Іспит витривалості праведного Йова. Порох золота». Метою виставки є мистецька рефлексія на події в Україні. На ній представлені твори сучасного мистецтва.

У відкритті виставки взяв участь т.в.о. голови обласної державної адміністрації Юрій Турянський. Виступаючи перед присутніми, очільник області зазначив, що вірність багатостраждального Йова своїм ідеям та принципам є добрим прикладом для кожного.

“Головне питання цієї біблійної історії: Чи зламається Йов? Це питання сьогодні чи не найактуальніше для нашого суспільства. Наша держава увійшла у великі випробування. Якщо ми їх пройдемо так, як це зробив Йов — Бог нагородить нас так само, як це було зроблено із цим стародавнім праведником. В цьому і є основна ідея цього мистецького проекту”, - підкреслив Юрій Турянський.

Куратором виставки є лауреат Національної премії України імені Т.Шевченка, народний художник України Любомир Медвідь.

Учасники проекту – молоді митці: Михайло Барабаш, Тереза Барабаш, Арсен Береза, Андрій Гелитович, Марина Ігнатьєва, Сергій Радкевич, Василь Савченко, Ярина Шумська.

Виставка триватиме з 23 грудня 2014 р. до 21 січня 2015 р. щодня з 11:00 до 19:00.

Ключові слова:

виставкаУКУ
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ