В УКУ стартувала програма "Крок до співпраці"

13 листопада 2014р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

11 листопада в Інституті лідерства та управління Українського Католицького Університету стартувала програма "Крок до співпраці".

Програма проводиться Інститутом лідерства та управління УКУ спільно з департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації в рамках реалізації Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2014-2018 роки.

Програма передбачає спільні навчальні тренінги для державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування та представників інститутів громадянського суспільства, окремих громадян щодо механізмів участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики.

Перший день програми відзначився гострою дискусією між учасниками. Представники громадськості і влади говорили про управлінську цілісність та морально правильні рішення. Учасники тренінгу ділилися прикладами ситуацій морального вибору та під керівництвом тренера Орисі Білої пробували віднайти морально правильне рішення в реальній ситуації.

Під час лекції «Цінності в сучасному світі» Мирослав Маринович розповів про роль духовних цінностей в сучасному світі, вплив буття на свідомість людини, духовний занепад та патерналізм в Україні.

Програма покликана налагодити взаєморозуміння та взаємоповагу між представниками влади та громадськості. Як наслідок, організатори очікують покращення комунікаційних процесів та конструктивних діалогів в суспільстві.

В рамках програми передбачається проведення ще трьох таких тренінгів, найближчий з яких відбудеться у п'ятницю, 14 листопада 2014 року на тему «Ефективна комунікація: можливості для розвитку».

Ключові слова:

Львівська ОДАУКУ

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ