118,2 тис. гривень на Комплексну програму соціальної підтримки учасників АТО та родин Героїв Небесної Сотні

8 серпня 2017р, Координаційний медіа-центр. Прес-служба ОДА

7 серпня з обласного бюджету на реалізацію Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні виділено 118,2 тис. гривень. Ці кошти дозволять виплатити одноразову адресну допомогу 20 воїнам з числа демобілізованих із зони АТО (по 3 тисячі гривень), щомісячні соціальні виплати 10 дітям загиблих (померлих) учасників АТО, Героїв Небесної Сотні (по 2,5 тисячі гривень) та відшкодувати витрати, пов’язані з наданням пільг на житлово-комунальні послуги родинам Героїв Небесної Сотні.

Із зазначених коштів на встановлення пам'ятних знаків на могилах загиблих під час АТО скеровано 32 тис. гривень. Зазначену допомогу в області цьогоріч передбачено для 15 родин загиблих на суму 479,5 тис. гривень.

Всього з початку року на реалізацію Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні  департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації  виділено близько  8  млн гривень.

Ключові слова:

фінанси
Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ