Книговидання

 

Шановні книговидавці!

 

В рамках реалізації Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2014-2018 роки, затвердженої рішенням Львівської обласної ради від 29.04.2014 № 1057 відбуваєтья підтримки вітчизняного книговидання. 

Розпорядженям голови обласної державної адміністрації, з метою більш повного забезпечення населення області українською книгою, надрукованою державною мовою, для збереження його інформаційного, освітнього та культурного рівня, формування позитивного іміджу області і держави, а також з метою вироблення дієвого механізму використання коштів обласного бюджету, виділених для підтримки українського книговидання та книгорозповсюдження затверджено Положення про підтримку вітчизняного книговидання. Це Положення визначає порядок і механізм відбору видань та формування Програми підтримки вітчизняного книговидання.

Перелік книг пропонованих до закупівлі, відповідно до Програми підтримки вітчизняного книговидання розглядається – з метою незалежної експертизи видань – Громадською експертною радою, яка створюється при департаменті як консультативний постійно діючий колегіальний орган. 

 

Корисна інформація

 

 

Відео

Інформація про черги на кордоні

 


Інформація про підрозділи митного оформлення


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ