Книговидання

 

Шановні книговидавці!

 

В рамках реалізації Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2014-2018 роки, затвердженої рішенням Львівської обласної ради від 29.04.2014 № 1057 відбуваєтья підтримки вітчизняного книговидання. 

Розпорядженям голови обласної державної адміністрації, з метою більш повного забезпечення населення області українською книгою, надрукованою державною мовою, для збереження його інформаційного, освітнього та культурного рівня, формування позитивного іміджу області і держави, а також з метою вироблення дієвого механізму використання коштів обласного бюджету, виділених для підтримки українського книговидання та книгорозповсюдження затверджено Положення про підтримку вітчизняного книговидання. Це Положення визначає порядок і механізм відбору видань та формування Програми підтримки вітчизняного книговидання.

Перелік книг пропонованих до закупівлі, відповідно до Програми підтримки вітчизняного книговидання розглядається – з метою незалежної експертизи видань – Громадською експертною радою, яка створюється при департаменті як консультативний постійно діючий колегіальний орган. 

 

Корисна інформація

 

 

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ