Герб Львівської області

 

Герб Львівської області представлений у вигляді геральдичного однодільного щита, в синьому полі якого жовтий (золотий) коронований лев спинається на скелю справа (геральдично). Озброєння лева не виділене. Навколо щита декоративний бронзовий картуш, прикрашений гілками дуба і лавра. В горішній частині картуша щиток з малим державним гербом України – жовтим (золотим) Тризубом у синьому полі.

Лев, що спинається на скелю, символізує могутність і силу краю, його мешканців, які віками боронили свою незалежність від чужинців. Водночас він перегукується з назвою міста Львова й іменем його першого володаря – князя Лева Даниловича. Корона на голові лева вказує на столичну роль регіону в Галицько-Волинському королівстві (у ХVІІІ – поч. ХХ ст. – Королівство Галичини й Володимирії). Дубові й лаврові гілки обабіч герба символізують доблесть і славу регіону.

Тризуб, що увінчує Великий герб, вказує на велику роль Львівщини у боротьбі за Українську державу.

Пропорції герба зі щитом – висота та ширина 5: 4, радіус заокругленої нижньої частини дорівнює 1/2 ширини щита. Лев розміщений пропорційно щодо вертикальної осі, з усіх сторін на відстані, рівній 1/10 висоти щита від його країв.

Герб області може розміщуватись на будинках та в приміщеннях обласної ради, облдержадміністрації, органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, а також зображатися на бланках ділових паперів обласної ради, облдержадміністрації, органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Герб області може розташовуватися на архітектурних спорудах й використовуватися в святкових оформленнях, при виготовленні друкованої та рекламно-сувенірної продукції, зображатися на бланках ділових паперів підприємств, закладів, організацій.

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ