Брифінг режисера фільму «Серце мами Гонгадзе» В’ячеслава Бігуна

16 лютого 2018р, Анонси. Прес-служба ОДА

Учасник : В’ячеслав Бігун – режисер фільму «Серце мами Гонгадзе»

Початок об 11:00 год

Місце: хол навпроти каб. 201 Львівської ОДА (вул. Винниченка, 18, 2 поверх)

Фільм «Серце мами Гонгадзе» відібрано на український Оскар – Національну кінопремію Української кіноакадемії «Золоту Дзигу». 

«Серце мами Гонгадзе» — унікальна прижиттєва кіносповідь Лесі Гонгадзе про велику українську любов, у якій вона відверто оповідає про інтимні та надихаючі моменти своєї долі. 

Фільм — фаворит патріотичних фестивалів, його допрем’єрно демонстрували в Парижі та Талліні, а львівська прем’єра пройшла в листопаді 2017 року.

Цьогоріч статуетку «Золота Дзиґа» вручать 20 квітня у 18 номінаціях. До 19 лютого визначиться, чи увійде фільм до номінантів за голосуванням Української кіноакадемії.

Довідка:

Режисер фільму В’ячеслав Бігун — український кінематографіст і вчений-юрист. З відзнакою закінчив Львівський університет імені І. Франка. Відтак навчався й працював у провідних університетах і установах світу (Гейдельберг, Сорбонна та ін.), юристом — в Європейському суді з прав людини. Кандидат юридичних наук, магістр кіномистецтва. Автор більше 500 публікацій, близько 20 фільмів, які удостоєно більше 30 нагород. Чи не перший український кінорежисер — мільйонер за кількістю онлайн-переглядів (бл. 3,5 млн). Відзначався і за активну популяризацію українського кіно.

Контактні телефони:

В’ячеслав Бігун – 098 057 23 50

Наталія Криничанка – 097 323 11 93; 099 155 46 36.

Ключові слова:

анонс

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ