У середу, 17 травня, відбудеться тренінг «Методика ресурсоефективного та більш чистого виробництва (РЕЧВ) як складова екологічного менеджменту на підприємствах (за методикою ООН з промислового розвитку)»

17 травня 2017р, Анонси. Департамент екології та природних ресурсів, Прес-служба ОДА

У середу, 17 травня, у приміщенні Департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА (м. Львів, вул. Стрийська, 98) відбудеться тренінг «Методика ресурсоефективного та більш чистого виробництва (РЕЧВ) як складова екологічного менеджменту на підприємствах (за методикою Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку)».

Тренінг відбуватиметься з 8:30 до 17:00 год.

Департамент екології та природних ресурсів ЛОДА спільно з Центром ресурсоефективного та чистого виробництва запрошують зацікавлених фахівців (екологів підприємств та відповідальних за екологію на підприємствах) до участі в тренінгу.

Участь у тренінгу є безкоштовною, проте, потрібно зареєструватись за посиланням.

Протягом навчання слухачі отримають знання та навички щодо новітньої методики (методики РЕЧВ), направленої на скорочення споживання ресурсів підприємства та мінімізації впливу на навколишнє середовище шляхом зменшення виробничих витрат; скороченням споживання енергії, матеріалів і води на одиницю продукції; зменшенням кількості відходів; оптимізації конструкції та дизайну виробів; збільшенням частки використання відходів у виробничому процесі тощо. Отримають поради щодо усунення бар’єрів при впровадженні елементів методики РЕЧВ та познайомляться із досвідом австрійської дослідницької компанії з екологічного консультування STENUM GmbH щодо прикладів впроваджених проектів ресурсоефективного та більш чистого виробництва на підприємствах.

Контактна особа: Василь Прусак, представник Центру ресурсоефективного та чистого виробництва (проект UNIDO), тел.: 0681354711, 0505938690, електронна пошта: aomcstei@gmail.com

Отримати додаткову інформацію можна за телефонами: 0504112523, 0442278378 та електронною поштою: lviv@recpc.org, info@recpc.org.

Ключові слова:

анонс

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ